
Wtorek 26.03.2019 r.
Monika Rybicka - Horbińska
Jestem córką pacjentki, która od dwóch tygodni przebywa na oddziale rehabilitacji neurologicznej w Uzdrowisku” „Kujawiak” – „Solanki” w Inowrocławiu.
Jestem wzruszona, brak mi słów. Powiem tak: właściwe osoby na właściwym miejscu.
Panie Prezesie – taki Personel to prawdziwy skarb – gratuluję. Dzięki tym Ludziom moja mama w tak krótkim czasie wróciła do życia. Zaczęła walczyć o siebie, uwierzyła w lepsze jutro, zdobyła chęci i siły do rehabilitacji, zauważa nas – rodzinę.
Pragnę podziękować Panu oraz wszystkim Pracownikom Sanatorium za trud, wytrwałość, życzliwość, dobre słowo, ciepły uśmiech, poświęcenie i profesjonalizm. To coś więcej niż praca, to misja. To ta Kadra czyni cuda. Świetna atmosfera, urozmaicone jedzenie oraz rzucająca się w oczy czystość sprzyja kuracji.
Łącząc wyrazy szacunku, życzę Panu oraz całemu Personelowi zdrowia, pomyślności oraz satysfakcji z wypełnienia codziennych obowiązków – niesienia pomocy chorym.