opinie blog facebook kontakt

"SOLANKI" Uzdrowisko Inowrocław
Jesteśmy uzdrowiskiem nizinnym, specjalizujemy się w leczeniu chorób układu ruchu, reumatologii, a także ze względu na łagodny klimat i fachową kadrę – chorób układu krążenia. U nas znajdziesz spokój, wypoczynek, a przede wszystkim uzdrawiającą moc peloidów.


Oferujemy pobyty w Sanatorium "Kujawiak", Sanatorium "Kujawianka", "Solanki" Medical SPA, Willi "As" oraz Willi "Ostoja".


Przyjeżdżając do Inowrocławia, przyjeżdżasz do miasta o najczystszym powietrzu w Polsce. Tak wykazało badanie przeprowadzone w 2016 roku przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Badanie objęło 153 polskie miasta.


Serdecznie zapraszamy po zdrowie i wypoczynek!


Galeria zdjęć

Filmy

Aktualności

W

W "Solankach" ruszyły szczepienia seniorów na COVID-19 [zdjęcia]

"Solanki" Uzdrowisko Inowrocław również przyłączyło się do szczepień seniorów na koronawirusa. Na inowrocławskiej liście punktów szczepiących na COVID-19 jest również Zespół Sanatoryjno-Szpitalny "Kujawiak" należący do "Solanki" ...
Czytaj więcej
Zapisy na szczepienia w Willi Ostoja - WSTRZYMANE!

Zapisy na szczepienia w Willi Ostoja - WSTRZYMANE!

Na chwilę obecną zapisy na szczepienie przeciwko koronawirusowi w punkcie Willa Ostoja przy ul. Wilkońskiego 49 zostały wstrzymane. O ponownym uruchomieniu rejestracji poinformujemy w odrębnym ...
Czytaj więcej
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Pełnych nadziei, zdrowia i miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten magiczny czas ...
Czytaj więcej
KLIKNIJ I ZOBACZ POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI