Gabinet kosmetyczny

Dom Seniora AS

default2solanki132f3f2f1c1c2c3c4in1in2in3g1g2g3dom_seniora_1dom_seniora_2dom_seniora_3

Sukces Uzdrowiska na zawodach Nordic Walking w Świdniku

Zdj¦Öcie-0134(Na zdjęciu reprezentacja „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o. z mistrzynią świata Elżbietą Wojciechowską i dyrektorem zawodów Rabatem Brzeziński.)

Kolejny sukces pracowników „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław Sp. z  o.o. w Nordic Walking.

Zdj¦Öcie-0125

15 czerwca w Świdniku niedaleko Lublina odbyły się kolejne zawody Pucharu Polski w Nordic Walking. Organizatorem była Polska Federacja Nordic Walikng. Na starcie stanęło 250 osób rywalizujących na trzech dystansach: 25, 10 i 5 km.  Spółkę „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław na dystansie 5 km reprezentowali Dariusz Fielek, Zyta Tarczewska i Bernadetta Lucyna Tuszyńska.

Na najwyższym podium stanęła Zyta Tarczewska osiągając czas 38,08 minut. Dariusz Fielek uplasował się na 6 miejscu – zaliczając po drodze upadek.  Szkoda, bo miał szansę na trzecie miejsce. Lucyna Tuszyńska nie wystartowała z powodów zdrowotnych. Na zawodach była  super atmosfera. Gospodarze stanęli na wysokości zadania – zapewnili posiłki regeneracyjne i opiekę medyczną (masaże i pomiar ciśnienia).

Data: Czerwiec 24th, 2013 | Kategoria: Aktualności | |
"Solanki" Uzdrowisko Inowrocław, ul. Solankowa 77, 88-100 Inowrocław, tel.: +48 52 35 63 100, fax +48 52 35 63 200, strona www: www.solanki.pl
email: sekretariat@solanki.pl, marketing@solanki.pl, medicalspa@solanki.pl