blog facebook kontakt

W nowym roku postaw na zdrowie! Zrób pierwszy krok i przyjdź na prozdrowotną prelekcję

Zrzucanie zbędnych kilogramów, lepsza kondycja, poprawa zdrowia, czy o tym marzysz w nowym 2017 roku? Przestań marzyć! Zacznij realizować noworoczne postanowienia i przyjdź na tematyczne „Spotkanie ze zdrowiem”, które odbędzie się 12 stycznia w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA.

Zacznę ćwiczyć, schudnę, będę się zdrowo odżywiać – czy i Ty wraz z nowym rokiem stawiasz przed sobą takie wyzwania? Jeśli tak koniecznie przyjdź na „Spotkanie ze zdrowiem” organizowane przez „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

Pamiętaj! Każdy cel można osiągnąć. Wystarczy zabrać się do tego z głową. Prelekcja pt. „Zdrowy styl życia i wpływ aktywności na zdrowie człowieka. Realizacja noworocznych postanowień” odbędzie się w czwartek 12 stycznia o godz. 18.30 w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA. Wstęp jest oczywiście wolny.

Podczas spotkania prelegenci wyjaśnią dlaczego ruch w życiu jest tak ważny, będą mówić o tym jaką aktywność fizyczną warto zacząć uprawiać, pokażą jak prawidłowo ćwiczyć, zdradzą skuteczne metody na zrzucenie zbędnych kilogramów, omówią skuteczne diety, korzystne połączenia w diecie oraz podpowiedzą jakie produkty z diety warto ograniczyć lub wyeliminować. Ponadto organizatorzy powiedzą jak dbać o zdrowie na co dzień.

Każdemu z nas zależy na dobrej kondycji organizmu. Dlatego warto pogłębiać wiedzę na temat zdrowego stylu życia, tak by tę formę mieć w posiadaniu. Nie odkładaj zdrowia na później, aby cieszyć się pełnią życia musisz być sprawny. Pamiętaj! Twoje zdrowie da dużo szczęścia Tobie i Twoim bliskim.

[P.K. 30.12.2016 r.]