opinie blog facebook kontakt

Menu

Aktualności

Doceniany w walce z trądzikiem peeling medyczny tylko w lutym taniej niż zwykle

Masz problemy z trądzikiem, zaskórnikami, rozszerzonymi porami? Chcesz zniwelować zmarszczki mimiczne? Skorzystaj z promocji Gabinetu Kosmetycznego w „Solanki” Medical SPA na kurację peelingiem medycznym Jessners Peel Dermaquest.

Gabinet Kosmetyczny „Solanki” Medical SPA zlokalizowany jest tuż przy inowrocławskim Parku Solankowym. W tym niezwykłym miejscu wysoce wykwalifikowany personel zadba o kondycję Twojego ciała i duszy. To tutaj skorzystasz z profesjonalnych usług z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, depilacji woskiem oraz nowoczesnych zabiegów laserem IPL.

- Kompleksowo nawilżamy wysuszoną cerę, niwelujemy procesy starzenia, regenerujemy uszkodzoną i oczyszczamy zanieczyszczoną skórę. Stosujemy jedynie odpowiednio dobrane i bezpieczne kosmetyki. Wykonujemy również perfekcyjny manicure i pedicure oraz zmysłowe masaże z wykorzystaniem ciepłych kamieni, gorących muszli filipińskich, aromatycznej czekolady i egzotycznych olejków eterycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta łączyła w sobie kompleksową pielęgnację i błogi relaks – mówi Monika Walczak, kosmetolog z Gabinetu Kosmetycznego w „Solanki” Medical SPA.

Do końca lutego br. Gabinet Kosmetyczny kusi promocją na profesjonalną kurację złuszczającą Jessners Peel Dermaquest. Ten nowoczesny peeling medyczny ma silne działanie złuszczające, regulujące wydzielenie sebum oraz przeciwzmarszczkowe. Formuła peelingu oparta na specjalnej kombinacji rezorcyny z kwasem salicylowym i kwasem mlekowym, pozwala na zniwelowanie stanów zapalnych powstałych w wyniku zmian trądzikowych. Zabieg dedykowany jest również osobom borykającym się z przebarwieniami pozapalnymi, uszkodzeniami skóry powstałymi w wyniku promieniowania UV, rozszerzonymi porami i zaskórnikami. Peeling odświeża i odmładza skórę.

Dzięki zastosowaniu peeling Jessners Peel Dermaquest zniwelowane zostają przebarwienia, zmniejsza się liczba zaskórników i produkcja sebum, blizny stają się płytsze, a skóra staje się zdecydowanie bardziej rozświetlona i wygładzona.

Od 1 do 29 lutego za jednorazowy peeling Jessners Peel Dermaquest zapłacimy nie 170,00 zł, a 150, 00 zł. Za dwie warstwy w lutym zapłacimy 170 zł (cena regularna 190,00 zł), z kolei 3 warstwy peelingu kosztować będą 190 zł (cena regularna 210,00 zł). Szczegółowych informacji o zabiegu udzielamy pod numerem telefonu: 506 387 259 lub 52 35 63 198. Pod tymi numerami przyjmujemy również zapisy.

[03.02.2020 r.]