blog facebook kontakt

Aktualności

Promocja na microblading, czyli makijaż permanentny brwi!

Chcesz cieszyć się doskonałym i naturalnym wyglądem swoich brwi? Skuś się na microblading, czyli makijaż permanentny brwi metodą piórkową. Z nowości skorzystasz w Gabinecie Kosmetycznym „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu. Tylko do końca lutego obniżamy cenę zabiegu z 500 zł na 430 zł!

O tym, że brwi mogą zupełnie zmienić wygląd Twojej twarzy chyba nie musimy Cię przekonywać. Zbyt cienkie i wyskubane powodują, że wyglądamy po prostu źle. Niekorzystnie na wyraz twarzy wpływają też niesymetryczne linie brwi - a o to przy domowej regulacji nietrudno. Każda z nas marzy o tym, by wyglądać pięknie i naturalnie jednocześnie. Taki bardzo naturalny wygląd brwi gwarantuje właśnie microblading.

Zabieg polega na ręcznym wprowadzeniu pigmentu za pomocą mikro ostrza do warstwy kolczastej naskórka. Jest to rewelacyjna nowość najbardziej pożądana przez wymagające klientki. Microblading zapewnia totalnie naturalny efekt, a każdy włosek modelowany jest z osobna stąd też nazwa - metoda piórkowa. Ponadto rewelacyjnie zagęszcza brwi oraz misternie i precyzyjnie imituje włoski. Brwi po zabiegu do złudzenia przypominają naturalne, są gęste a ich kształt jest taki jak oczekiwany. Metoda dedykowana jest w szczególności osobom posiadającym cieniutkie i nieregularne brwi oraz tym, którzy chcą zakamuflować różnego rodzaju mankamenty lub blizny. Microblanding jest też idealnym rozwiązaniem dla osób planujących udział w ważnych uroczystościach (ślub, jubileusz, studniówka) i chcących wyglądać perfekcyjnie. Zabieg ceniony jest również przez kobiety aktywne fizycznie, pływające na basenach i chodzące na fitness. To oszczędność czasu i gwarancja doskonałego wyglądu.

Jeżeli chcesz na dłuższy czas zapewnić sobie zniewalające i bujne brwi umów się na zabieg w Gabinecie Kosmetycznym "Solanki" Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu. Jeżeli zapiszesz się na termin w lutym skorzystasz z promocji, bowiem w tym miesiącu cena spadła z 500 zł na 430 zł. Nie zwlekaj i dzwoń: 506 387 259 lub 52 35 63 198.