blog facebook kontakt

Aktualności

Zapraszamy na niezwykły Bal Sylwestrowy w Zakładzie Przyrodoleczniczym!

Marzysz o niezapomnianej zabawie sylwestrowej? Szukasz wyjątkowego miejsca na pożegnanie mijającego roku? Powitaj z nami Nowy 2018 Rok w Zakładzie Przyrodoleczniczym położonym w samym sercu Parku Solankowego w Inowrocławiu.

Nie masz jeszcze planów na sylwestra? Chcesz hucznie powitać Nowy Rok? Zapisz się na Bal Sylwestrowy w Zakładzie Przyrodoleczniczym w Inowrocławiu organizowany przez „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Sala Bankietowa, w której odbędzie się szampańska zabawa zachwyca przestrzenią i elegancją.

Goście zasiądą przy stylowych okrągłych stołach, na których pojawią się wykwintne potrawy. Sylwestrowe menu obejmuje wyśmienite przystawki, wyborne dania główne i znakomite desery. Nie zabraknie również noworocznego toastu kieliszkiem wina musującego. Do tańca porywać będzie doskonale dobrana muzyka na żywo. Wszystkiemu towarzyszyć będzie niezwykła atmosfera tworzona przez profesjonalną obsługę. „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław ma bowiem ogromne doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju imprez okolicznościowych, od komunii, poprzez wesela, aż po podniosłe bankiety.Koszt udziału w Balu Sylwestrowym 2017/2018 w Zakładzie Przyrodoleczniczym w Inowrocławiu wynosi 230 zł od osoby. Rezerwacje przyjmujemy pod numerami telefonów: 519 517 650 lub 519 338 591. Odpowiadamy też na zapytania mailowe: recepcja@solanki.pl lub medicalspa@solanki.pl. Już teraz zgłoś swój udział i wejdź w Nowy 2018 Rok tanecznym krokiem! [11.10.2017 r. P.K.]