blog facebook kontakt

Aktualności

Przyjdź na prelekcję i pokonaj ból głowy!

W czwartek, 25 stycznia w Sali Kryształowej odbędzie się kolejne „Spotkanie ze zdrowiem” organizowane przez „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Tematem pierwszej w tym roku otwartej prelekcji będzie skuteczna walka z bólami głowy i migreną. 

 

Często dokuczają Ci bóle głowy? A może męczy Cię migrena? Pękająca głowa skutecznie przeszkadza Ci w pracy i w domowych obowiązkach. Masz dość łykania tabletek przeciwbólowych? Chcesz wreszcie pokonać nawracający ból głowy? 25 stycznia o godz. 18.30 przyjdź na „Spotkanie ze zdrowiem” organizowane w „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu. Temat pierwszego w tym roku spotkania brzmieć będzie „Migreny i napięciowe bóle głowy. Przyczyny i skuteczna terapia”. 

 

Z prelekcji dowiesz się czym tak naprawdę może być wywołany ból głowy, czym jest migrena i jakie są jej rodzaje oraz czym są bóle napięciowe. Prelegenci powiedzą też kiedy z bólem głowy warto udać się do lekarza, a kiedy można zastosować skuteczne terapie zwalczające bóle głowy i migreny.

 

Głównym elementem spotkania będzie prezentacja techniki walki z bólem głowy. Istnieje bowiem wiele ćwiczeń, które skutecznie potrafią rozprawić się z tym problemem. Dzięki wskazówkom będziesz mógł zapomnieć o kupowaniu na zapas tabletek przeciwbólowych i zapomnisz o niespodziewanych atakach bólu głowy, czy migreny.

 

Wstęp na spotkanie jest wolny. Warto przyjść i posłuchać specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie w walce z bólem.