blog facebook kontakt

Aktualności

Aktywny Dzień Kobiet z „Solanki” Centrum Rekreacji. Zapisz się na bezpłatną zumbę

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Jeśli z tej okazji chcesz zrobić coś dla siebie, chcesz poczuć się spełniona, szukasz porządnej dawki emocji? Zapisz się na bezpłatne zajęcia Zumby i Strong By Zumba, które odbędą się w muszli koncertowej w Parku Solankowym. Organizatorem sportowego wydarzenia jest „Solanki” Centrum Rekreacji przy ul. Wilkońskiego 23.

8 marca obchodzić będziemy Dzień Kobiet.

- Z tej okazji zachęcamy wszystkie Panie do wspólnej gorącej zabawy w latynoskich rytmach. Organizujemy bowiem Aktywny Dzień Kobiet, w ramach którego będzie można bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach Zumby i Strong By Zumba. Będzie kobieco, aktywnie i tanecznie. Zumba daje niesamowity zastrzyk energii, a my tego dnia chcemy właśnie dać Paniom energię do działania i zachęcić do robienia czegoś tylko dla siebie – mówi Robert Rychwicki, koordynator „Solanki” Centrum Rekreacji.

„Solanki” Centrum Rekreacji, to nowoczesny obiekt sportowy przy ul. Wilkońskiego 23. Ośrodek dysponuje dwiema salami fitness, salą do zajęć Indoor Cycling, basenem i siłownią. Od poniedziałku do piątku odbywają się tutaj różnego rodzaju zajęcia fitness w tym Zumba, zajęcia Indoor Cycling i zajęcia na basenie. Ośrodek propaguje zdrowy styl życia i promuje uprawnianie aktywności fizycznej.

Aktywny Dzień Kobiet jest już drugą tego typu imprezą w tym roku. W styczniu odbył się Mega Maraton Fitness, który przyciągnął ponad 100 osób. Impreza w dniu 8 marca odbędzie się w muszli koncertowej w Parku Solankowym. Zajęcia poprowadzą instruktorki pełne sportowej pasji Asia Olszewska, Agnieszka Wiśniewska, Magdalena Czekajewska-Wojciechowska. Start o godz. 16.30. Warto przyjść potańczyć i spalić kalorie w sympatycznej atmosferze.

Nie zabraknie dietetycznych koktajli przygotowanych w oparciu o dietę warzywno-owocową, która serwowana jest w ramach tutejszych turnusów. Każda z uczestniczek otrzyma kupony rabatowe: 20% zniżki na karnety strefa i 10% na zabiegi lecznicze realizowane w Uzdrowisku.

Wstęp jest wolny. Organizatorzy zaznaczają, że ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod numerami telefonów: 506 387 259 lub 52 35 63 198. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami polub naszego fanpag’a /solankicetrumrekreacji