blog facebook kontakt

Aktualności

Mega Maraton Fitness powraca!

Energetyczna atmosfera, niesamowici instruktorzy i zajęcia, dzięki którym spalisz setki kalorii. Taki właśnie będzie Mega Maraton Fitness organizowany 21 stycznia przez „Solanki” Centrum Rekreacji . Udział jest bezpłatny, wystarczy się zapisać. Zrób to od razu, ilość miejsc jest bowiem ograniczona.


W tym roku chcesz zacząć ćwiczyć? Lubisz wyzwania? Czas wolny zamiast na kanapie wolisz spędzać aktywnie? Chcesz sprawdzić jak wyglądają zajęcia w „Solanki” Centrum Rekreacji? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco koniecznie zapisz się na Mega Maraton Fitness, który odbędzie się w sobotę 21 stycznia.


Megaciekawe treningi poprowadzą instruktorzy, którzy niezwykle skutecznie potrafią zarażać pasją do sportu. - Będziemy spalać kalorie, rozciągać mięśnie i doznawać energetycznego szoku. Popedałujemy na stacjonarnych rowerach w rytm porywającej muzyki na zajęciach Indoor Cycling. Poruszamy się w latynoskich klimatach na Zumbie. Zaserwujemy uczestnikom Turbo Shock, czyli istną fitnessową petardę nastawioną na szybkie spalanie tłuszczu i rzeźbienie ciała. Podreperujemy bolące plecy na zajęciach „Zdrowy kręgosłup” oraz wyciszymy się i niesamowicie rozciągniemy na Jodze. Nasz jogin Arek pokaże Wam, że joga na zakończenie tego maratonowego szaleństwa doskonale rozluźni Wasze ciała i zapewni Wam równowagę umysłu – mówi Robert Rychwicki, koordynator fitness „Solanki” Centrum rekreacji.


Każdy uczestnik maratonu otrzyma kupon rabatowy upoważniający do 20% zniżki na zakup karnetu typu STREFA. - Zamiast spędzić sobotę leniwie, ruszcie się i wyciśnijcie z siebie ostatnie poty. Startujemy o godz. 10.30. Zapraszamy wszystkich szukających zajęć z powerem – dodaje koordynator.


Partnerami wydarzenia są Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska "Cuiavia" oraz Piekarnia i Ciastkarnia Jóźwiakowie, które przygotują dla uczestników zdrowe przekąski.


Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego z decyzją o udziale warto przyspieszyć. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 506 387 259.