blog facebook kontakt

Aktualności

Odprężające masaże podbiły Inowrocławską Wystawę Gospodarczą [zdjęcia]

„Solanki” Uzdrowisko Inowrocław po raz kolejny wystawiało się podczas Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej. Stoisko przyciągało zwiedzających masażem wodnym na sucho.

Ostatni majowy weekend upłynął pod znakiem XXI Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej. Impreza odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej. „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław od wielu lat aktywnie uczestniczy w tym wydarzeniu. Tak też było i w tym roku.

„Solankowe” stoisko kusiło zwiedzających nową linią kosmetyków wyprodukowaną na bazie inowrocławskiej wody solankowej, aromatycznymi solami i masażem wodnym na sucho. Z chwili relaksu i odprężenia zagwarantowanej przez nowoczesne łóżko masujące skorzystało wiele osób. Zadowolenia nie brakowało.

Zwiedzający pytali o zabiegi z jakich można skorzystać w uzdrowiskowym Centrum Rehabilitacji. Zainteresowaniem cieszyła się również oferta Gabinetu Kosmetycznego i „Solanki” Centrum Rekreacji. - Dziękujemy wszystkim za tak liczne odwiedzanie naszego stoiska i zachęcamy do korzystania z naszej szerokiej oferty usług – mówi Jolanta Sosnowska, zastępca kierownika „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

[29.05.2017 r., P.]