opinie blog facebook kontakt

Menu

Aktualności

Podaruj swojej drugiej połowie błogie chwile z okazji Walentynek

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Zakochanych? Chcesz zaskoczyć bliską Ci osobę i wręczyć jej coś innego niż kwiaty i pudełko czekoladek? Kup ekskluzywnie wydaną kartę upominkową, którą obdarowana osoba wymieni na zabiegi lub pobyt w inowrocławskim „Solanki” Medical SPA.

Walentynki 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Od Dnia Zakochanych dzieli nas już mniej niż miesiąc. Wielu zakochanych już teraz planuje jak spędzić ten dzień i jaki prezent wręczyć z okazji tego miłosnego święta.

Jeśli oprócz lub zamiast kwiatów, czekoladek czy też kolejnych skarpetek w serduszka chciałbyś podarować drugiej połowie coś wyjątkowego postaw na kartę upominkową wydawaną przez „Solanki” Medical SPA.  To świetny i oryginalny pomysł na prezent. Można w ten sposób przenieść swoją wybrankę lub wybranka w świat harmonii i niebiańskiego ukojenia. Wręczając kartę upominkową możemy przekazać bliskiej osobie błogi relaksacyjny masaż (muszlami filipińskimi, gorącą czekoladą, ciepłymi świecami), serię odżywczych peelingów lub pakiet zabiegów regenerujących ciało i duszę. Dzięki niezwykłej atmosferze panującej w „Solanki” Medical SPA łatwo zapomnieć o troskach dnia codziennego i odkryć niezwykłą przyjemność płynącą z szerokiego wachlarza zabiegów.

Jeśli nie masz pewności, który zabieg byłby idealny wykup kartę na konkretną kwotę, a obdarowana osoba dokona wyboru sama. W podjęciu decyzji z pewnością pomogą Tobie również pracownicy recepcji „Solanki” Medical SPA dostępni pod numerem telefonu: 519 338 591. Życzymy Wam pomyślnych wyborów i niezwykłych Walentynek.

[22.01.2020 P.K.]