blog facebook kontakt

Aktualności

Mega Maraton Fitness w „Solanki” Centrum Rekreacji już 27 stycznia! Trwają zapisy

27 stycznia odbędzie się trzecia edycja Mega Maratonu Fitness organizowana przez „Solanki” Centrum Rekreacji. W programie moc energetycznych zajęć prowadzonych przez pełnych pasji instruktorów.


Po raz kolejny inowrocławianie i mieszkańcy okolic mają szansę spalić setki kalorii podczas Mega Maratonu Fitness. Imprezę organizuje „Solanki” Centrum Rekreacji przy ul. Wilkońskiego 23. Ośrodek dysponuje dwiema salami fitness, salą do zajęć Indoor Cycling, basenem i siłownią. Od poniedziałku do piątku odbywają się tutaj różnego rodzaju zajęcia fitness, zajęcia Indoor Cycling i zajęcia na basenie. Pracują tu instruktorzy pełni pasji i energii, którzy w każdym starają się podsycić zamiłowanie do aktywności fizycznej.


27 stycznia „Solanki” Centrum Rekreacji zostanie opanowane przez fitnessowych zapaleńców, którzy przez kilka godzin będą dawać z siebie wszystko na zajęciach w ramach trzeciego już Mega Maratonu.


- Już poprzednie dwie edycje pokazały nam, że inowrocławianie i mieszkańcy okolic mają ogromny zapał do ćwiczeń. Kilkugodzinny trening daje ogromną satysfakcję i dodaje niezwykłej energii. Tym razem będziemy mogli poćwiczyć na takich zajęciach jak: Indoor Cycling, Strong by Zumba, Tabata, Turbo Shock, Yoga, Zdrowy Kręgosłup i Zumba. Wstęp jest wolny. Na uczestników czeka wiele dodatkowych atrakcji – mówi Robert Rychwicki, koordynator „Solanki” Centrum Rekreacji.


Każdy uczestnik tego energetyzującego wydarzenia otrzyma kupon rabatowy upoważniający do 20% zniżki na zakup karnetu typu STREFA oraz do 10% zniżki na zabiegi w Gabinecie Kosmetycznym.


- Zajęcia poprowadzą Katarzyna Błoch, Magdalena Czekajewska-Wojciechowska, Adam Kmieć, Szymon Łączny, Joanna Olszewska, Iwona Stachewicz, Agnieszka Wiśniewska, Arkadiusz Zagdan – dodaje Robert Rychwicki.


Mega Maratonowi Fitness towarzyszyć będzie dietetyczny catering ufundowany przez okręgową Spółdzielnię Mleczarską Cuiavia oraz Piekarnię Ciastkarnię Jóźwiakowie.


Zapisy przyjmowane są pod numerami telefonów 506 387 259 lub 52 35 63 198 oraz adresem e-mail: fitness@solanki.pl. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą poćwiczyć w megamocnej atmosferze i sprawdzić swoją wytrzymałość.


[10.01.2018 r.]