opinie blog facebook kontakt

Menu

Aktualności

Mikołajki tuż tuż. Podaruj bliskim wSPAniałe chwile!

Nie masz pomysłu na mikołajkowy prezent? Obdaruj bliską osobę wyjątkowymi zabiegami w Gabinecie Kosmetycznym i Salonie Fryzjerskim w „Solanki” Medical SPA.

Szukasz pomysłu na udany prezent z okazji Mikołajek? W tym roku postaw na relaks i odprężenie. Sprezentuj bliskiej Ci osobie kartę upominkową na zabiegi w Solanki Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu. Karta może zawierać dedykowany zabieg, pakiet lub określoną kwotę. To doskonały prezent, dzięki któremu obdarowana osoba zostanie przeniesiona w świat zmysłowej pielęgnacji.

Solanki Medical SPA to miejsce, gdzie wykonasz zabiegi SPA, zabiegi pielęgnacyjne i upiększające w Gabinecie Kosmetycznym oraz zabiegi w Salonie Fryzjerskim.

Ekskluzywnie wydaną kartę upominkową można zakupić w recepcji „Solanki” Medical SPA. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerami telefonów 52 35 63 101 lub 519 338 591.

Dla wszystkich osób, które w grudniu (do 31.12.2020 r.) skorzystają z usług Gabinetu Kosmetycznego i Salonu Fryzjerskiego przygotowano 15% zniżkę na zabiegi powyżej 100 zł. Z rabatu będzie można skorzystać w styczniu 2021 roku.

[30.11.2020 r. P.]