blog facebook kontakt

Aktualności

Dowiedz się jak schudnąć. Przyjdź na prelekcję w Medical SPA

Chcesz poznać tajniki właściwej diety odchudzającej? Marzysz o idealnej figurze? 15 lutego wybierz się na prozdrowotną prelekcję w „Solanki” Medical SPA.

Nowy rok sprzyja podejmowaniu nowych wyzwań. Wiele osób chciałoby wreszcie zrzucić zbędne kilogramy. Jeśli i Ty chcesz zadbać o linię, to 15 lutego koniecznie przyjdź na prelekcję w „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu. Tego dnia w Sali Kryształowej odbędzie się otwarte „Spotkanie ze zdrowiem”, którego temat brzmieć będzie „Jak schudnąć? Znaczenie diety i ćwiczeń w procesie odchudzania”.

Wykład połączony z zajęciami poprowadzą Szymon Łączny - dietetyk, fizjoterapeuta i trener fitness oraz Arkadiusz Zagdan - jogin i pełen pasji instruktor zajęć fitness. Uczestnicy dowiedzą się jak odżywianie wpływa na masę ciała oraz jak policzyć zapotrzebowanie kaloryczne. Prelegenci powiedzą też jak zbilansowanie odżywianie pomoże zapobiec chorobom metabolicznym takim jak m.in. cukrzyca i zaburzenia tarczycy. Prowadzący omówią również rolę aktywności fizycznej w odchudzaniu, bowiem redukowanie wagi nie może opierać się na samej diecie.

- Każda osoba chcąc zmienić swój tryb życia na właściwy, łącząc racjonalne odżywianie z aktywnością fizyczną potrzebuje także motywacji, by wytrwać zarówno w jednym jak i w drugim. Podczas prelekcji udzielimy porad w każdej z tych kwestii, wskażemy uczestnikom właściwy kierunek w dążeniu do pożądanej sylwetki tak by nie narazić się na konsekwencje zdrowotne. Zapraszamy – zachęca do uczestnictwa Arkadiusz Zagdan.

Początek prelekcji o godz. 18.30. Wstęp jest wolny. W programie konkursy z nagrodami oraz rabaty na zabiegi realizowane w Uzdrowisku.