blog facebook kontakt

Aktualności

Kanadyjska gwiazda - Natalii Choquette - wystąpiła w Sali Kryształowej

Natalie Choquette, Inowrocław, Natalie Choquette w Inowrocławiu,
Pełen charyzmy, humoru i wysokich tonów – taki był koncert międzynarodowej śpiewaczki Natalie Choquette w Sali Kryształowej w „Solanki” Medical SPA.

Natalii Choquette jest z pochodzenia Kanadyjką, ale urodziła się w Japonii. Śpiewaczka urzeka sopranem koloraturowym – najwyższym i najżwawszym spośród kobiecych głosów. Na scenie pojawia się od 20 lat i zachwyca publiczność na całym świecie.

Do Inowrocławia przyjechała, by wystąpić na XXII Inowrocławskim Koncercie Noworocznym w Teatrze Miejskim. Dzień później (9.01.2017 r.) utalentowaną divę można było zobaczyć w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA. Koncert, nad którym honorowy patronat objął Prezydent Miasta Inowrocław dedykowany był podopiecznym organizacji i instytucji zajmujących się pomocą potrzebującym oraz kuracjuszom przebywającym w „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

 

 Salę wypełnił niezwykły głos Natalii Choquette oraz nuty grane przez Justynę Chęsy – inowrocławiankę, która zdobyła dyplom doktora sztuk muzycznych w zakresie fortepianu na Uniwersytecie Teksańskim w Austin.
Wysokim tonom towarzyszyły brawurowe popisy aktorskie z udziałem osób wywoływanych z publiczności. Występ wywołał uśmiech na twarzach wszystkich słuchaczy i zakończył się burzą oklasków. [08.01.2017 r.]