opinie blog facebook kontakt

Menu

Aktualności

Wykiwaj raka - prozdrowostna akcja "Solanek" w Galerii Solnej

Dowiedz się, jak badać sobie piersi. Prozdrowotna akcja „Solanek” w  galerii.

12 października koniecznie wybierz się do Galerii Solnej. Tego dnia oprócz zakupów będzie można uzyskać wiedzę od ekspertów w zakresie samobadania piersi pod kątem zmian nowotworowych.

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. Z tej okazji 12 października w godz. od 12.00 do 18.00 Galeria Solna i „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław organizują wspólną akcję pod hasłem „Wykiwaj raka”.

Panie, które tego dnia odwiedzą Galerię Solną będą mogły dowiedzieć się jak samodzielnie badać sobie piersi. Rehabilitanci podpowiedzą, na co zwracać szczególna uwagę i jakich objawów pod żadnym pozorem nie bagatelizować. Na zainteresowanych czekać będą również specjalnie przygotowane na tę okazję broszury.

- Wczesne wykrywanie zmian w piersiach ma ogromne znaczenie. Samemu też można wiele zdziałać. Wystarczy wiedzieć, jak odpowiednio zbadać sobie piersi. 12 października będziemy się tą ważną wiedzą dzielić. Wszystko po to, by wykiwać raka  – mówi z Anna Krokowska, fizjoterapeuta w  „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

Warto nadmienić, iż „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław posiada długoletnie i ogromne doświadczenie w rehabilitacji Amazonek. Na porady w tym zakresie, tego dnia, również można liczyć.