blog facebook kontakt

Aktualności

Wspomóż dzieci z Filipin. Weź udział w charytatywnej prelekcji!

6 listopada o godz. 19.30 przyjdź na charytatywną prelekcję Piotra Kuszyńskiego w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23, który opowie niezwykłą historię rowerowej podróży „Polska-Chiny-Filipiny”. Biletem wstępu na wykład jest czekolada. Słodkie datki staną się częścią świątecznej niespodzianki dla ubogich filipińskich dzieci.

Chcesz poznać historię 11-miesięcznej podróży na 3-kołowych rowerach z Polski poprzez Chiny aż na Filipiny? Przyjdź na wykład w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu.

- „Wesoła dziekanka dwóch wariatów” czyli opowieści dziwnej treści m.in.:o "łotewskiej codzienności", rosyjskiej gościnności i spotkaniu z niedźwiedziem, o „smaku” Mongolii i o pływaniu z filipińskimi rybakami w czasie sztormu. O pomocy po tajfunie Yolanda, trekkingach po górach, łażeniu po dżungli, nurkowaniu z rekinami, „potrąceniu” przez samochód i ekscytujących spotkaniach z ludźmi. Kilka słów o 40-dniowej wycieczce hulajnogą dookoła Polski oraz niebanalne spostrzeżenia z kilkumiesięcznego pobytu na Filipinach – tak prelekcję zapowiada podróżnik Piotr Kuszyński. 

Przy okazji prezentacji będzie można wesprzeć "Chocoakcje" i stać się częścią świątecznej niespodzianki dla ubogich filipińskich dzieci. Wystarczy przynieść czekoladę.