blog facebook kontakt

Aktualności

Power i krzepa, czyli Mega Maraton Fitness 2017 za nami! [zdjęcia] wideo]

Blisko 160 osób uczestniczyło w Mega Maratonie Fitness 2017 organizowanym przez „Solanki” Centrum Rekreacji przy ul. Wilkońskiego 23. Na pięciu salach do ćwiczeń – dwóch zaadaptowanych specjalnie na tę okazję spalano tysiące kalorii.


Maraton dla osób lubiących wyzwania wystartował o godz. 10.30 i zakończył się o 14.00. Nie wszyscy wytrzymali do końca, ale efekt i tak był zdumiewający. Inowrocławianie i mieszkańcy okolic pokazali, że mają krzepę. Trzy i pół godziny ruchu sprawiło im ogromną frajdę. Pot i zmęczenie nie były ważne, wszystko za sprawą ogromnej dawki endorfin.Przypominamy, że udział w Mega Maratonie Fitness był zupełnie bezpłatny i była to już druga tego typu impreza. Pierwsza odbyła się dwa lata temu i również przyciągnęła tłumy osób pozytywnie zakręconych na punkcie sportu i aktywności fizycznej. Tym razem program obejmował taneczną Zumbę, bardzo rozciągliwą Yogę, maksymalnie intensywny Turbo Shock, nowoczesne zajęcia na stacjonarnych rowerach Indoor Cycling oraz Zdrowy Kręgosłup, na którym miłośnicy fitness balansowali na dużych piłkach i kurowali zbolałe plecy. 


 

W przerwach między zajęciami uczestnicy mogli podjadać zdrowe przekąski ufundowane przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską "Cuiavia" oraz Piekarnię i Ciastkarnię „Jóźwiakowie”. Obie firmy podobnie jak „Solanki” Centrum Rekreacji wspierają propagowanie zdrowego stylu życia opartego na odpowiednim odżywianiu i aktywności fizycznej.Organizator imprezy „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław, do którego należy „Solanki” Centrum Rekreacji ufundował wszystkim uczestnikom rabaty na karnety fitness. Wszystko po to by uczestnicy mogli w roku 2017 realizować swoje sportowe pasje.

[21.01.2017 r.]