opinie blog facebook kontakt

Aktualności

Majowa prelekcja o egzorehabilitacji.

„Egzoszkielet – wstań i chodź. Twoje marzenia mogą stać się rzeczywistością” pod takim tytułem odbyło się ostatnie ‘Spotkanie ze zdrowiem” organizowane przez „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Tym razem zgromadzeni goście wysłuchali prelekcji prowadzonej przez Paulę Pecynę i Pawła Zielińskiego, którzy opowiedzieli o zaletach płynących z rehabilitacji za pomocą egzoszkieletu.


To jedna z najnowocześniejszych metod rehabilitacji, która pomaga osobom ze zmniejszoną sprawnością lub paraliżem kończyn dolnych. Nasi specjaliści opowiedzieli o korzyściach egzorehabilitacji oraz jakie osoby mogą skorzystać z tego rodzaju terapii. Zgromadzeni mogli zobaczyć jak wygląda rehabilitacja za pomocą egzoszkieletu. Nie zabrakło pytań od widowni, na które chętnie odpowiadali prowadzący spotkanie. Tradycyjnie wszystkie zgromadzone osoby otrzymały rabaty na zabiegi w „Solanki” Uzdrowisko, a w konkursie wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali karnety na porady fizjoterapeutów. 


Solanki Uzdrowisko Inowrocław prowadzi ambulatoryjną rehabilitację oraz turnusy lecznicze z wykorzystaniem egzoszkieletu. W celu uzyskania informacji na temat oferty prosimy o kontakt pod numerem tel. 519 517 650 lub 52 35 63 283.