blog facebook kontakt

Aktualności

Oryginalny prezent na Walentynki – KARTA UPOMINKOWA NA ZMYSŁOWE ZABIEGI W SPA!

Nadchodzą Walentynki. W tym wyjątkowym dniu obdarowujemy ukochane osoby romantycznymi upominkami.

W tym roku chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę czymś niezwykłym? Podaruj jej zmysłowe chwile w „Solanki” Medical SPA. „Solanki” Medical SPA, to doskonałe miejsce na spędzenie romantycznych i zmysłowych chwil z okazji Walentynek.

Obiekt położony w samym sercu Parku Solankowego oferuje zabiegi relaksacyjne i pielęgnacyjne. Wraz z ukochaną osobą możesz tu skorzystać z masażu klasycznego, masażu ciepłymi świecami, masażu muszlami filipińskimi, peelingów, seansu w saunie, kąpieli w jacuzzi i odprężającego hydromasażu.

Z myślą o zakochanych przygotowaliśmy pakiet o nazwie ♥Zmysłowy Relaks Dla Dwojga♥, który obejmuje: peeling z biolipidami x 2, masaż relaksacyjny całościowy x 2, seans w saunie x 2 i kąpiel w jacuzzi x 2. Pełną ofertę zmysłowych zabiegów znajdziesz na stronie www.solanki.pl.

Dowolnie wybrany przez Ciebie zabieg lub pakiet wykupisz w formie ekskluzywnie wydanej Karty Upominkowej. Istnieje również możliwość opatrzenia karty wyłącznie konkretną kwotą, która ma być przeznaczona na zabiegi. Obdaruj takim voucherem ukochaną osobę i zafunduj jej nastrojowe chwile pełne relaksu.

KONTAKT: tel. 52 35 63 101 lub 519 338 591 ♥ e-mail: medicalspa@solanki.pl ♥ www.solanki.pl