opinie blog facebook kontakt

Menu

Aktualności

Tniemy ceny na pobyty lecznicze. W styczniu i w lutym taniej niż zwykle!

Tej zimy wypocznij w jednym z najsłynniejszych ośrodków leczniczych na terenie Kujaw. „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław z myślą o osobach chcących wypocząć zimą przygotowało specjalną ofertę na pobyty lecznicze.

Potrzebujesz regeneracji i odnowy? Szukasz miejsca, w którym nie tylko wypoczniesz, ale i podreperujesz zdrowie? Nie chcesz czekać do lata za urlopem i marzysz o tym, by uniknąć sezonowych tłumów? Skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej przez „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

Od początku stycznia do końca lutego przyszłego roku jeden z największych ośrodków leczniczych na Kujawach przygotował specjalną ofertę na pobyty lecznicze. Ceny są dużo niższe niż zwykle. Za dobę z pełnym wyżywieniem, konsultacja lekarską, 2 zabiegami dziennie i seansem w Grocie Solnej (zabiegi odbywają się codziennie z wyjątkiem niedziel i dni świątecznych) zapłacimy już od 90 zł. Warto przyjechać, wypocząć i skorzystać z szerokiej palety zabiegów leczniczych. „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław, to ośrodek położony w malowniczym otoczeniu Parku Solankowego liczącego ponad 85 hektarów. To miejsce idealne dla osób poszukujących wytchnienia i chcących nacieszyć się bajkową zimową aurą.  Uzdrowisko oferuje najwyższą jakość rehabilitacji i komfortowe warunki pobytowe. Promocja dotyczy dwóch obiektów: „Solanki” Medical SPA oraz Willi „Ostoja”.

Rezerwacje przyjmowane są pod numerami telefonów: 519 338 591 lub 519 517 650. Ilość miejsc jest ograniczona.

[02.12.2019 r. P.K.]