blog facebook kontakt

Aktualności

W nowym gabinecie Rytuałów SPA...

Medical Spa inowrocław gabinet

Relaksujące masaże, odprężające kąpiele i inne zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz oferujemy w naszym Gabinecie Kosmetycznym „Solanki” Medical SPA. Od teraz wprowadzamy w błogi stan w elegancko i klimatycznie wyremontowanym gabinecie Rytuałów SPA.

Nowe wnętrze zostało zaprojektowane tak, by w pełni zapewniać komfort  i relaks. Przy dźwiękach subtelnej muzyki i blasku świec można oddać się w ręce naszych kosmetologów. Tutaj wykonujemy masaże aromatycznymi świecami, peelingi solne całego ciała, kąpiele winne i tematyczne pakiety SPA. Tuż obok gabinetu rytuałów znajduje się kolejny profesjonalnie wyposażony gabinet,  do którego zapraszamy na nowoczesne zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, depilacji woskiem oraz zabiegów laserem IPL. Kompleksowo nawilżamy wysuszoną cerę, niwelujemy procesy starzenia, regenerujemy uszkodzoną i oczyszczamy zanieczyszczoną skórę. Stosujemy jedynie odpowiednio dobrane i certyfikowane kosmetyki.

Zapraszamy po piękno, zdrowie i chwile relaksu do Gabinetu Kosmetycznego „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu. Pełna oferta zabiegów znajduje się na stronie: www.solanki.pl w zakładce Gabinet Kosmetyczny.