blog facebook kontakt

Aktualności

Pedałują od 5 lat. Jubileuszowy Maraton Indoor Cycling w „Solanki” Centrum Rekreacji

5 lat temu „Solanki” Centrum Rekreacji otworzyło nowoczesną salę do zajęć Indoor Cycling. Z tej okazji zorganizowano aż trzygodzinny maraton. Hektolitry potu wylewały 33 osoby.


Nowoczesne stacjonarne rowery, klimatyzowana sala, energetyzująca muzyka oraz  instruktorzy, którzy zapewniają niezły wycisk – tak wyglądają zajęcia Indoor Cycling prowadzone w „Solanki” Centrum Rekreacji. Na specjalnych rowerach pedałuje się tutaj już od 5 lat. Pierwsze zajęcia odbyły się w kwietniu 2012 roku. Od samego początku zainteresowania nie brakowało, a z roku na rok liczba osób pozytywnie zakręconych na punkcie rowerowych zajęć wciąż wzrasta.


Zajęcia odbywają się przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Instruktorzy przygotowali trzy alternatywy o różnych poziomach zaawansowania. Mieszane Indoor Cycling Mix, łagodne Indoor Cycling Fun oraz dające niezłego kopa Indoor Cycling Energy. Każdy znajdzie coś dla siebie.


- 5-lecie uczciliśmy maratonem, który odbył się w miniony piątek. Wzięło w nim udział 33 rowerowych zapaleńców. Pedałowano przez ponad trzy godziny, spalono przy tym mnóstwo kalorii, a uczestnicy naładowali się mega pozytywną energią – mówi Robert Rychwicki, koordynator „Solanki” Centrum Rekreacji.Do jazdy zagrzewało trzech instruktorów Indoor Cycling Marcin Kuls, Iwona Stachewicz oraz Marta Studzińska – jedyny w Inowrocławiu instruktor z licencją A. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom. Każdy zapamięta tę imprezę na długo.


- Dziękujemy wszystkim za udział i niesamowitą atmosferę, którą stworzyliśmy dzięki Wam – dodaje Robert Rychwicki.Tych którzy chcą dołączyć do rowerowej ekipy zachęcamy do zaklepywania miejsc pod numerami telefonów 506 387 259 lub 52 35 63 198.