blog facebook kontakt

Aktualności

Rabaty na karnety do "Solanki" Centrum Rekreacji

Wakacje dobiegają końca. Pora wziąć się za siebie. By Cię zmotywować przygotowaliśmy rabaty na karnety do „Solanki” Centrum Rekreacji.

Błogie letnie lenistwo, mniejsza aktywność, leżakowanie na plaży sprawiają, że po wakacjach ciężko nam wrócić do formy. Odpuszczamy sobie treningi, pozwalamy sobie na więcej słodkich przyjemności, zajadamy się grillowanymi potrawami i pijemy więcej piwa. To wszystko może się odbić na naszej figurze oraz zdrowiu. Jeśli chcesz coś z tym zrobić ćwicz z nami w „Solanki” Centrum Rekreacji.

– Do 15 września można u nas skorzystać z wysokich promocji na karnety. Te o nazwie STREFA dostępne są z aż 30% upustem, a wartość karnetów OPEN obniżona zostaje o 25%. Przykładowo za karnet Strefa Cycling zapłacimy nie 150, a tylko 105 zł! Każdy karnet ważny jest przez 30 dni – wyjaśnia Iwona Stachewicz, koordynator „Solanki” Centrum Rekreacji.

„Solanki” Centrum Rekreacji, to dwie sale do zajęć fitness, siłownia, nowoczesna sala do zajęć na rowerach stacjonarnych Indoor Cycling i basen, w którym odbywają się ćwiczenia pod okiem instruktora oraz aquaaerobic. Wśród zajęć fitness znajdziemy m.in. zumbę, yogę, zdrowy kręgosłup, tabatę, płaski brzuch, cardio brzuch i odchudzanie z efektem after burn. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. By opracować odpowiedni plan treningowy potrzebna jest wiedza na temat składu masy ciała. Taką profesjonalną analizę wykonasz na miejscu w „Solanki” Centrum Rekreacji za jedyne 30 zł.

W placówce uzyskasz też fachowe porady dietetyczne.  Jest i coś dla sportowców. – Osobom aktywnym fizycznie polecamy szczególnie ustalenie planu suplementacji diety, który umożliwia stuprocentowe wykorzystanie możliwości organizmu. Koszt takiej usługi to tylko 50 zł. Zapraszamy do „Solanki” Centrum Rekreacji przy ul. Wilkońskiego 23. Na wszelkie pytania dotyczące zajęć i usług dietetycznych odpowiadamy pod numerem telefonu 506 387 259 lub 52 35 63 198 i adresem mailowym fitness@solanki.pl – do kontaktu zachęca Iwona Stachewicz.

Wróć do formy już teraz!