blog facebook kontakt

Aktualności

Przyjdź na prelekcję i pokonaj ból pleców!

8 czerwca w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA odbędzie się ostatnie przedwakacyjne „Spotkanie ze zdrowiem”. Organizatorzy zaprezentują ćwiczenia i przybliżą terapie pomocne w walce z bólem kręgosłupa.

Już niebawem, a dokładnie 8 czerwca odbędzie się ostatnie przedwakacyjne „Spotkanie ze zdrowiem”. Organizatorem prelekcji jest „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław, największy ośrodek medyczny w Inowrocławiu. Czerwcowe spotkanie poświęcone będzie tematyce walki z bólami kręgosłupa.

- Omówimy przyczyny bólu pleców i wyjaśnimy jakie zawody są na nie najbardziej narażone. Podpowiemy jak prawidłowo siedzieć w pracy i podczas wypoczynku. Powiemy też co robić w przypadku ostrego i przewlekłego bólu kręgosłupa. Zaprezentujemy też specjalne ćwiczenia wzmacniające mięśnie, zapobiegające i niwelujące bóle pleców – mówi Dariusz Fielek, główny specjalista ds. rehabilitacji w „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

Wstęp na prelekcję, która odbędzie się w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA jest wolny. Początek o godz. 18.30.

Po części teoretycznej odbędą się wspólne ćwiczenia. Osoby zainteresowanie udziałem proszone są o przybycie w wygodnym luźnym stroju umożliwiającym wykonywanie swobodnych ruchów. Na uczestników czekają ćwiczenia na zdrowy kręgosłup i na zdrowe biodra oraz warsztaty aktywnego siedzenia. Będzie można poznać ćwiczenia niwelujące bóle i porozciągać się pod okiem specjalistów.

Ilość miejsc jest ograniczona dlatego obowiązują zapisy. Chęć uczestniczenia w części z ćwiczeniami można zgłaszać pod numerami telefonów 506 387 259 lub 52 35 63 198.

[26.05.2017 r., P.]