blog facebook kontakt

Aktualności

Nowoczesne pokoje w Sanatorium „Kujawianka”

Cztery pokoje o wysokim standardzie oddano w ostatnim czasie do użytku w Sanatorium „Kujawianka”.

„Solanki” Uzdrowisko Inowrocław cały czas stawia na rozwój. Dlatego w obiektach należących do spółki małymi kroczkami prowadzone są remonty, które przybliżają placówkę do nowoczesności i wysokich standardów. W ostatnim czasie gruntową metamorfozę przeszły cztery pokoje w Sanatorium „Kujawianka”. Czasy się zmieniają, wizja komfortu również dlatego też pokoje stały się jednoosobowe. Ponadto zostały zaprojektowane i wykonane tak, by zapewnić gościom pełną funkcjonalność oraz najwyższą jakość wypoczynku.

W nowym wystroju dominują naturalne i ciepłe kolory: beże, biele i szarości. Elementem przewodnim są też wysokiej jakości meble i piękne tkaniny, dzięki którym pokoje nabrały wdzięku oraz domowej przytulności. Pokoje wyposażono w łóżka z miękkimi materacami, które zasłano komfortowa pościelą. Do dyspozycji gości oddano również modne, kultowe i bardzo wygodne fotele zwane uszakami o wysokim wygodnym oparciu, do każdego z nich dołączono przydatny podnóżek. Zadbano również o takie udogodnienia jak płaski telewizor i lodówka.

Metamorfozę przeszły też łazienki. Postawiono w nich na cieple kolory i glazurę imitującą drewno. Stare zużyte sprzęty zastąpiły nowe. Zamontowano kabiny prysznicowe bez brodzików, dzięki czemu łazienki stały się lekkie, przestronne i co najważniejsze łatwiejsze w użytku.

Odnowione pokoje przeznaczone są dla gości komercyjnych. Rezerwacji można dokonywać przez cały rok. Warto dodać, że obiekt usytuowany jest na terenie malowniczego Parku Solankowego, a od tężni gości dzieli krótki spacer.