blog facebook kontakt

Aktualności

Odwiedź „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław na Inowrocławskiej Wystawie Gospodarczej

W najbliższy weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się 21. Inowrocławska Wystawa Gospodarcza. W ramach imprezy swoją ofertę prezentować będzie „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.  Na stoisku największej w Inowrocławiu placówki medycznej nie zabraknie ciekawych atrakcji.

27 i 28 maja upłynie w Inowrocławiu pod znakiem Wystawy Gospodarczej. W Hali Widowiskowo-Sportowej pojawi się kilkadziesiąt stoisk reprezentujących różnorodne firmy i instytucje z Inowrocławia i okolic.

Na jednym z nich swoją ofertę prezentować będzie „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia. Będziemy podpowiadać z jakich zabiegów warto skorzystać, opowiemy o nowoczesnych metodach rehabilitacji, innowacyjnych zabiegach kosmetycznych i ciekawych zajęciach fitness, z których można u nas skorzystać – mówi Monika Nowicka, kierownik Działu Marketingu „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

- Będą też atrakcje. Na naszym stoisku będzie można skorzystać z odprężającego i relaksującego masażu wielostrumieniowego na łóżku wodnym. Ponadto ten wodny masaż na sucho zmniejsza napięcie mięśni, łagodzi dolegliwości bólowe i pozytywnie wpływa na układ krążenia. Z masażu będzie można skorzystać zupełnie bezpłatnie – dodaje Monika Nowicka.

„Solanki” Uzdrowisko Inowrocław przybliży też zwiedzającym nową linię własnych kosmetyków wyprodukowanych na bazie wody solankowej.  

W sobotę Inowrocławska Wystawa gospodarcza czynna będzie w godz. 11.00 - 17.00, a niedzielę w godz. 11.00 - 16.00. Wstęp jest wolny.