blog facebook kontakt

Aktualności

Sylwester 2016/2017 w Zakładzie Przyrodoleczniczym w Inowrocławiu

Marzysz o szampańskim Balu Sylwestrowym? Chcesz się wytańczyć przy muzyce na żywo? Szukasz miejsca idealnego na zabawę do białego rana? Cenisz sobie stylowe wnętrza, wykwintne menu i profesjonalną obsługę? Chciałbyś choć raz wziąć udział w prawdziwym balu? Już teraz zapisz się na Bal Sylwestrowy 2016/2017 w Zakładzie Przyrodoleczniczym w Inowrocławiu.

Sylwester 2016/2017 w Inowrocławiu spędź w Zakładzie Przyrodoleczniczym. "Solanki" Uzdrowisko Inowrocław doświadczone w prowadzeniu imprez okolicznościowych, bali, zjazdów i konferencji po raz kolejny organizuje Bal Sylwestrowy w stylowych wnętrzach Zakładu Przyrodoleczniczego. Obiekt zachwyca przestrzenią, goście będą zasiadać przy suto zastawionych wykwintnymi potrawami okrągłych stołach, a do tańca zachęcać będzie znakomicie dobrana muzyka na żywo. Zabawę umilą dekoracje, otoczenie Parku Solankowego oraz profesjonalna obsługa.

Koszt udziału w Sylwestrze 2016/2017 w Zakładzie Przyrodoleczniczym w Inowrocławiu wynosi 220 zł od osoby. Rezerwacje przyjmujemy pod numerami telefonów: 519 517 650 lub 519 338 591. Odpowiadamy też na zapytania mailowe: recepcja@solanki.pl lub medicalspa@solanki.pl. Pamiętaj! Nowy Rok warto powitać w doborowej atmosferze. Potocznie mówi się, że jaki Sylwester taki cały rok. Nie siedź więc w domu, tylko baw się z nami Zakładzie Przyrodoleczniczym!