blog facebook kontakt

Aktualności

Warsztaty aktywnego siedzenia. 3 listopada w „Solanki” Medical SPA!

Dokuczają Ci bóle pleców? Ciężko Tobie przetrwać dzień przy biurku? Wstajesz z krzesła i wszystkie kości oraz stawy trzeszczą? W czasie podróży samochodem odczuwasz bóle kręgosłupa? 3 listopada (czwartek) o godz. 18.30 przyjdź na bezpłatne „Spotkanie ze zdrowiem” w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA, a dowiesz się co robić by Twój kręgosłup był w doskonałej formie. Na uczestników czekają atrakcyjne rabaty i upominki.

Już niebawem w ramach cyklicznych „Spotkań ze zdrowiem” organizowanych przez „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław odbędą się „Warsztaty aktywnego siedzenia – co robić, aby nie bolał kręgosłup”.

Prelekcję poprowadzą znamienici fizjoterapeuci Dariusz Chełminiak i Dariusz Fielek. - Na wykład zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać praktyczne terapie oraz metody leczenia bólów kręgosłupa i stawów. Do udziału w warsztatach zachęcamy w szczególności osoby, które pracują w pozycji siedzącej oraz te, które dużo podróżują samochodem – tłumaczy Dariusz Fielek, kierownik zakładu rehabilitacji w „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

Spotkanie będzie miało charakter teoretyczno-praktyczny. Uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie poprawić komfort siedzenia i zwalczyć bóle pleców, karku czy też nadgarstków. Teoria będzie przeplatana praktyką. Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane specjalistyczne zestawy ćwiczeń, dzięki którym można skutecznie wzmocnić plecy i pokonać dokuczliwe bóle kręgosłupa. Ćwiczeń będzie mógł spróbować każdy. Dlatego warto przyjść w stroju niekrępującym swobodnych ruchów i odpowiednim obuwiu. W spotkaniu warto wziąć udział również po to, by dowiedzieć się jak zwyrodnienia kręgosłupa mogą negatywnie wpływać na funkcjonowanie całego organizmu. Zawroty czy też bóle głowy, migreny, drętwienie stóp i nie tylko one mogą mieć właśnie podłoże w zmianach w obrębie kręgosłupa.

Spotkanie tradycyjnie odbędzie się w pierwszy czwartek miesiąca (3.11.2016) o godz. 18.30 w Sali Kryształowej "Solanki" Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23. Wstęp jest wolny, a na uczestników czekają rabaty oraz upominki.