opinie blog facebook kontakt

Menu

Aktualności

Pozbądź się cieni pod oczami i zniweluj kurze łapki. Skorzystaj z promocji na innowacyjny zabieg

Chcesz pozbyć się cieni pod oczami? Marzysz o wygładzeniu kurzych łapek w kącikach oczu? Tylko w grudniu można skorzystać z promocji w Gabinecie Kosmetycznym „Solanki” Medical SPA na innowacyjny zabieg infuzji tlenowej okolicy oczu.

Od 1 do 31 grudnia Gabinet Kosmetyczny znajdujący się w „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 kusi promocją na nowoczesny zabieg infuzji tlenowej okolicy oczu. Propozycja jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z cieniami pod oczami, niedoskonałościami skóry oraz zmęczoną i poszarzałą skórą w kącikach oczu. Metoda polega na odświeżeniu i regeneracji skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu i aktywnych składników serum. Efekty są natychmiastowe. 

– Ten innowacyjny i nieinwazyjny zabieg odmładza, poprawia jędrność, rozjaśnia przebarwienia i dodaje skórze blasku. Ponadto po wykonaniu infuzji tlenowej skóra wokół oczu staje się bardziej dotleniona i przestaje wyglądać na zmęczoną. Wyglądamy zdrowiej i młodziej. Zabieg polecany jest również w celu pozbycia się stanów zapalnych – mówi Monika Walczak, kosmetolog Gabinetu Kosmetycznego w „Solanki” Medical SPA.

Cena regularna wynosi 100 zł, tylko w grudniu 2019 infuzja tlenowa okolicy oczu dostępna jest za 80 zł. W celu umówienia się na zabieg zadzwoń 506 387 259.

[27.11.2019 r. P.K.]