blog facebook kontakt

Aktualności

Tniemy ceny na laserową depilację i peelingi medyczne!

Przyszła wiosna. Zadbaj o siebie i odwiedź Gabinet Kosmetyczny „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu. Od 1 do 30 kwietnia 2017 roku możesz skorzystać z ciekawych promocji.

Czas na wiosenną odnowę. Poświęć odrobinę uwagi swojej urodzie i oddaj się w ręce specjalistów, którzy pomogą Tobie wrócić do formy.

Wiosna, to czas kiedy odsłaniamy coraz więcej ciała. Zakładamy krótkie spódniczki, zwiewne sukienki, bluzki bez rękawów. Chcemy zachwycać piękną i gładką skórą. By tak było warto skorzystać z innowacyjnej depilacji laserem IPL. Dzięki niej poczujesz się zmysłowo piękna i kobieca, a Twoje nogi i nie tylko one będą delikatne jak aksamit. Depilacja laserem IPL pozwala na uzyskanie szybkiego i długotrwałego efektu, ponadto jest wyjątkowo bezpieczna. Do końca kwietnia w Gabinecie Kosmetycznym „Solanki” Medical SPA trwa promocja na zabiegi laserem IPL z zakresu depilacji. Różne partie ciała można wydepilować aż o 20% taniej!

Po zimie warto zadbać również o cerę. Z myślą o niej Gabinet Kosmetyczny „Solanki” Medical SPA przygotował promocje na trzy profesjonalne peelingi medyczne, dzięki którym odzyskasz naturalne piękno i blask. Peelingi rewitalizują i niebywale odświeżają.

Za Peeling Dyniowy zapłacimy 140 zł zamiast 160 zł. Polecamy go w szczególności osobom z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem oraz rozszerzonymi naczynkami.

Promocją objęty jest również Jessner Peel Dermaquest – zabieg poprawiający wygląd skóry trądzikowej i działający przeciwzmarszczkowo:

1 warstwa 150 zł zamiast 170 zł
2 warstwa 170 zł zamiast 190 zł
3 warstwa 190 zł zamiast 210 zł

W kwietniu mniej zapłacimy też za Peeling Medyczny TCA (ceny takie jw.) idealny na blizny, rozstępy oraz nadmierny łojotok. Nie marnuj czasu i już teraz łap okazję. Zapisy na zabiegi przyjmujemy pod numerami telefonów 506 387 259 lub 52 35 63 198 oraz adresem mailowym recepcjamedicalspa@solanki.pl.