opinie blog facebook kontakt

Menu

Aktualności

Ćwiczenia wzmacniające mięśnie po artroskopii kolana [zobacz wideo]

Chcesz, by Twoje kolano po artroskopii doszło do pełnej sprawności? Marzysz o szybkim powrocie do zdrowia? Nie wiesz, jak możesz ćwiczyć w domu? Koniecznie, zobacz ten film.

Artroskopia kolana, to zabieg stosowany w wielu schorzeniach lub urazach stawów kolanowych lub łąkotki. Zabieg ma na celu poprawę ruchomości stawów i zniwelowanie bólu w  obrębie kolana. Po zabiegu artroskopii stawu kolanowego ważne jest rozpoczęcie ćwiczeń. Podjęcie odpowiednich działań rehabilitacyjnych pozwoli odbudować staw kolanowy i umożliwi powrót do sprawności.

Dziś zaprezentujemy Wam ćwiczenia, które po artroskopii możecie wykonywać w warunkach domowych. Dzięki takiemu domowemu treningowi  przyspieszymy regenerację tkanek i damy sobie szansę na poprawę naszej kondycji po artroskopii.
Pozostałe filmy instruujące jak można ćwiczyć w domu znajdziecie w zakładce E-konsultacje i filmowe porady fizjoterapeutów. W ramach "Solankowego" Centrum Zdrowia Online udzielamy e-konsultacji pod adresem spytajfizjoterapeute@solanki.pl.

[22.04.2020 r.]