blog facebook kontakt

Aktualności

Przyjdź i posłuchaj, jak pozbyć się bólu kręgosłupa!

14 grudnia w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu odbędzie się prozdrowotna prelekcja na temat leczenia bólu kręgosłupa. Wstęp jest wolny.

Już w przyszłym tygodniu inowrocławianie poznają metody na pozbycie się uciążliwego bólu kręgosłupa. Prozdrowotną prelekcję pod tytułem „Pozbądź się bólu kręgosłupa. Kompleksowa diagnostyka i leczenie w oparciu o najnowszy sprzęt rehabilitacyjny” organizuje „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Pokazowy wykład jest kontynuacją comiesięcznego cyklu „Spotkań ze zdrowiem”.

W dzisiejszych czasach bóle kręgosłupa dokuczają niemal każdemu. Brak ruchu, siedząca praca, brak czasu na wypoczynek powodują, że plecy bolą nas coraz częściej. Wielu dolegliwościom można zapobiec, wiele można też wyeliminować. Podczas najbliższego „Spotkania ze zdrowiem” słuchacze poznają nowoczesne metody leczenia bólu kręgosłupa i zobaczą jak działa nowoczesny sprzęt diagnostyczny w tym urządzenie o nazwie Kineod, o które w ostatnim czasie wzbogaciło się działające w Uzdrowisku Centrum Rehabilitacji. Sprzęt ten jest unikatowym i innowacyjnym urządzeniem służącym do badania i oceny postawy ciała w 3D.

Warto przyjść by pomóc sobie w walce z bólem kręgosłupa. Prelekcję poprowadzą dwaj doskonale wykwalifikowani fizjoterapeuci specjalizujący się w walce z bólem Dariusz Fielek oraz Dariusz Chełminiak. Spotkanie odbędzie się w czwartek 14 grudnia o godz. 18:30 w Sali Kryształowej „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu. W programie konkursy z nagrodami. Wstęp jest wolny.