opinie blog facebook kontakt

Menu

Aktualności

„Solanki” Uzdrowisko Inowrocław wznawia rehabilitację

Od 11 maja na nowo będzie można korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych w jednym z największych ośrodków leczniczych w Inowrocławiu – „Solanki” Uzdrowisku Inowrocław.

Rząd złagodził obostrzenia związane z koronawirusem, w związku z tym możliwe jest korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych.

Swoją częściową działalność po przerwie wznawia „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław, jedna z największych w Inowrocławiu placówek medycznych świadcząca szeroki i kompleksowy zakres usług rehabilitacyjnych. Z cenionych, przez mieszkańców Inowrocławia i nie tylko, zabiegów rehabilitacyjnych będzie można tam korzystać od 11 maja.

- Wznawiamy zakres usług obejmujący rehabilitację leczniczą dzienną, fizjoterapię ambulatoryjną i pełnopłatną rehabilitację ambulatoryjną. Wszystkie zabiegi realizowane będą z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Nasi fizjoterapeuci, personel medyczny oraz pozostali pracownicy będą przestrzegać wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny obowiązujących w czasie pandemii – mówi Kamila Niewolak, kierownik Zakładu Rehabilitacji Leczniczej w Spółce „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

W celu umówienia się na zabiegi należy dzwonić do Przychodni Uzdrowiskowej 572 334 184, 52 35 63 104 (ws. rehabilitacji leczniczej dziennej) lub Centrum Rehabilitacji 519 517 644 (ws. fizjoterapii ambulatoryjnej i pełnopłatnej rehabilitacji ambulatoryjnej).

Rejestracja telefoniczna odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.

[06.05.2020 r.]