opinie blog facebook kontakt

Aktualności

Odnawiamy pokoje w Sanatorium „Kujawiak”

„Solanki” Uzdrowisko Inowrocław wciąż się rozwija. W ostatnim czasie Spółka oddała do użytku nowo wyremontowane pokoje przeznaczone dla osób wymagających specjalistycznej opieki i rehabilitacji.

Sanatorium „Kujawiak” jeden z największych obiektów leczniczych należący do Spółki „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław sukcesywnie odnawia pokoje przeznaczone dla kuracjuszy. W ostatnim czasie z myślą o Pacjentach wymagających wzmożonej opieki pielęgniarskiej wyremontowano całe piętro w części szpitalnej obiektu liczące 26 pokoi przeznaczonych dla osób wymagających specjalistycznej opieki i rehabilitacji.

W każdym z pokoi znalazło się wygodne elektryczne łóżko dostosowane do osób niepełnosprawnych, stolik nocny, dwa wygodne krzesła i stolik kawowy, lodówka w zabudowie, 32-calowy telewizor oraz szafa na ubrania. Pokoje zyskały również przytulne oświetlenie. Warto dodać, że przy komfortowo urządzonych pokojach znajdują się odnowione łazienki stworzone z myślą o osobach niepełnosprawnych. Większość pokoi umożliwia również dostawienie łóżek dla osób, które chcą towarzyszyć bliskim w rehabilitacji.

Wszystko z myślą o osobach, których stan zdrowia uniemożliwia samodzielne funkcjonowanie. „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław remontując te pokoje rozwija oddział zajmujący się prywatną specjalistyczną rehabilitacją neurologiczną, ortopedyczną i kardiologiczną. Osób po udarach, wypadkach i w ciężkich stanach zdrowia wciąż przybywa. „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław słynie z doskonałej rehabilitacji, która w połączeniu z odpowiednimi warunkami lokalowymi dają szansę na powrót do zdrowia.