opinie blog facebook kontakt

Menu

Aktualności

Solankowe Centrum Zdrowia Online. Skorzystaj z e-konsultacji

Pamiętamy o Was! Z myślą o Waszych zdrowotnych potrzebach uruchamiamy e-konsultacje. Jeśli potrzebujesz zasięgnąć porady z zakresu fizjoterapii lub kosmetologii napisz do nas!


Z powodu stanu epidemiologicznego w Polsce nie możesz dziś przyjść osobiście do „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Wiemy jednak, że wielu z Was potrzebuje konsultacji fizjoterapeutycznych, czy też kosmetycznych. Pamiętając o Waszych zdrowotnych potrzebach uruchamiamy e-konsultacje w ramach Solankowego Centrum Zdrowia Online. Będziemy Wam zatem udzielać profesjonalnych porad przez internet.


Zachęcamy do korzystania wszystkich, którzy potrzebują fachowych porad z zakresu fizjoterapii. Chciałbyś poznać ćwiczenia prewencyjne i lecznicze w schorzeniach płuc, nie możesz w obecnej sytuacji skontaktować się ze swoim fizjoterapeutą lub poszukujesz specjalistycznej porady w zakresie samodzielnej rehabilitacji w domu skieruj zapytanie pod adres mailowy spytajfizjoterapeute@solanki.pl. Nasi doświadczeni fizjoterapeuci z myślą o Was będą również przygotowywać różnego rodzaju filmy prezentujące specjalne ćwiczenia. Śledźcie naszą stronę www.solanki.pl, FB oraz Instagram. Premiera pierwszego filmu z tej serii już w poniedziałek 6 kwietnia. Pod adresem mailowym jesteśmy dostępni od dziś.


E-konsultacji pod adresem mailowym spytajkosmetologa@solanki.pl udzielać będą również nasze kosmetolożki. Z nimi omówicie odpowiednią pielęgnację skóry, dowiecie się jak w warunkach domowych radzić sobie z różnego rodzaju problemami związanymi z cerą i czym kierować się przy doborze kosmetyków.


Ponadto na naszej stronie internetowej www.solanki.pl będziemy publikować wiele ciekawych materiałów przygotowanych przez psychologów z naszej Poradni Psychologicznej. Dowiecie się z nich m.in. jak radzić sobie ze stresem i jak dbać o prawidłowe relacje z domownikami.


Jesteśmy z Wami, zostańcie w domu.

[31.03.2020 r. P.K.]