blog facebook kontakt

Aktualności

Pokaz EGZOSZKIELETU przyciągnął tłumy

Nowoczesność – to na nią stawia „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Podczas wczorajszej prelekcji w ramach „Spotkania ze zdrowiem” Inowrocławianie i mieszkańcy okolic mogli zobaczyć jedno z najbardziej innowacyjnych amerykańskich urządzeń rehabilitacyjnych o nazwie egzoszkielet.


„Solanki” Uzdrowisko Inowrocław wzbogaciło w ostatnim czasie swoją ofertę o rehabilitację w rewolucyjnym urządzeniu - egzoszkielecie. Rehabilitować w nowym sprzęcie można się w ramach turnusów neurologicznych, a także w ramach sesji ambulatoryjnych bez zakwaterowania. W miniony czwartek (16.11.2017 r.) inowrocławianie mieli szansę wysłuchać wykładu pt. „Rehabilitacja na miarę XXI wieku. Egzoszkielet – urządzenie, które zrewolucjonizowało rehabilitacje neurologiczną”.


Prelekcję poprowadził Grzegorz Boczula, magister fizjoterapii od ponad 3 lat zajmujący się pracą z egzoszkieletem. Podczas spotkania można było też zobaczyć na własne oczy, jak wygląda rehabilitacja w egzoszkielecie. Na uczestników czekał też konkurs i rabat na zabiegi lecznicze. Podczas spotkania Dariusz Fielek, główny specjalista ds. rehabilitacji przedstawił również trwającą do końca roku promocję.


Wszystkie osoby, które chciałyby skorzystać z badania kwalifikującego do rehabilitacji w egzoszkielecie  mogą do końca roku wykonać je nie za 170 zł, a za darmo. Zapisy na zabiegi kwalifikacyjne przyjmowane są pod numerem telefonu: 519 517 644.