opinie blog facebook kontakt

Aktualności

zobacz archiwum


Zadbaj o skórę po lecie! Skorzystaj z promocji na zabieg regenerujący w „Solanki” Medical SPA

Zafunduj swojej skórze jesienne odżywienie w promocyjnej cenie. Gabinet Kosmetyczny w „Solanki” Medical SPA kusi promocją na zabieg regenerujący wzbogacony o masaż twarzy woskiem pszczelim.

Jesień to czas idealny na kompleksową regenerację skóry, która latem wystawiona jest na wzmożone działanie promieniowania słonecznego. Przesuszona, odwodniona i przebarwiona cera potrzebuje teraz intensywnej pielęgnacji. Powinniśmy ją nawilżyć oraz odpowiednio odżywić zanim nadejdzie czas niekorzystnego dla skóry ogrzewania i ujemnych temperatur.


Doskonałym zabiegiem na ten czas jest zabieg regenerujący-wzbogacony, który przywraca skórze blask, ujędrnia i odpowiednio odżywia naturalną barierę lipidową naskórka. Dzięki wzbogaceniu zabiegu w masaż na bazie wosku pszczelego skóra staje się gładka, elastyczna i wyraźnie odświeżona. Ponadto zabieg przyspiesza procesy regeneracyjne skóry. Tylko w tym miesiącu w Gabinecie Kosmetycznym „Solanki” Medical SPA  przy ul. Wilkońskiego 23 zabieg ten jest w promocyjnej cenie 150 zł , cena regularna wynosi 175 zł.

Skorzystaj z promocji i już teraz umów się na zabieg pod numerem 506 387 259 lub 52 35 63 198.


[07.10.2020 r. P.K.]