blog facebook kontakt

Aktualności

Otwieramy Salon Fryzjerski! Ruszamy 4 maja!

Masaże, peelingi, kąpiele, malowanie paznokci, fitness, Indoor Cycling, a teraz i strzyżenie, koloryzacja, modelowanie oraz pielęgnacja włosów. „Solanki” Medical SPA już od 4 maja kusić będzie usługami fryzjerskimi.

Kompleks „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23, to idealne miejsce na relaks i odnowę biologiczną. Obecnie można tu zadbać o wygląd w Gabinecie Kosmetycznym, wypocząć w saunie, odprężyć się na masażach oraz popracować nad figurą na zajęciach fitness i Indoor Cycling w „Solanki” Centrum Rekreacji. Już od 4 maja „Solanki” Medical SPA zadba również o nasze włosy.

Kompleks otwiera profesjonalny Salon Fryzjerski, w którym będzie można obciąć włosy, zmienić ich kolor i poprawić ich kondycję. - Marzysz o włosach lśniących blaskiem? Potrzebujesz zmiany? Chcesz zachwycić wszystkich nową fryzurą? Odwiedź nowy Salon Fryzjerski przy ul. Wilkońskiego 23. Pamiętaj Twoje włosy zasługują na wyjątkową i profesjonalną pielęgnację – mówi Angelika Buczkowska fryzjerka z salonu w "Solanki" Medical SPA.
 
Precyzyjne stylizacje codzienne i okolicznościowe, najmodniejsze upięcia, klasyczne baleyage oraz pełne koloru ombre, to wszystko oferuje nowy Gabinet Fryzjerski w „Solanki” Medical SPA. Strzyc i modelować swoje fryzury będą tu mogli również panowie.

Zapisy przyjmowane są pod numerami telefonów 506 387 259 i 52 35 63 198.