opinie blog facebook kontakt

Aktualności

zobacz archiwum


Potrzebujesz rehabilitacji? Centrum Rehabilitacji wciąż działa!

Centrum Rehabilitacji działające w „Solanki” Uzdrowisku Inowrocław wciąż świadczy usługi rehabilitacyjne. Wystarczy zadzwonić i umówić dogodny termin.

Centrum Rehabilitacji funkcjonujące w „Solanki” Uzdrowisku Inowrocław oferuje kompleksowy wachlarz wysoce profesjonalnych usług rehabilitacyjnych. Można tu skorzystać z wielu specjalistycznych turnusów rehabilitacyjnych (kardiologicznych, neurologicznych i ortopedycznych) dla osób wymagających pilnej rekonwalescencji oraz ponad stu pięćdziesięciu różnorodnych zabiegów leczniczych z zakresu hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii i tych z wykorzystaniem surowców naturalnych. Tak szeroki zakres usług pozwala dostosować leczenie do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta.

O kondycję i zdrowie Pacjentów troszczy się tu zespół doświadczonych i wysoko wyspecjalizowanych fizjoterapeutów oraz lekarzy, którzy wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Każdy zabieg jest wynikiem dokładnej analizy. Dzięki temu czas leczenia jest krótszy, a Pacjenci mają szansę na szybki powrót do pełnej sprawności.

Ponadto inowrocławskie Centrum Rehabilitacji przy al. Sienkiewicza 50 dysponuje nowoczesną bazą zabiegową wyposażoną w specjalistyczne i nowoczesne urządzenia medyczne oraz sprzęt wspomagający rehabilitację.

Z zabiegów rehabilitacyjnych można skorzystać prywatnie, jak i w ramach skierowań wystawionych przez lekarza POZ finansowanych przez NFZ.

Zdrowie Pacjentów jest dla placówki najważniejsze dlatego w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju wdrożono tu szereg procedur zapewniających bezpieczne korzystanie z usług.  

Zabiegi komercyjne i fizjoterapia ambulatoryjna (NFZ):
tel. 506 387 259 lub 52 35 63 198

Rehabilitacja dzienna i stacjonarna (NFZ):
tel. 52 35 63 104

e-mail: centrumrehabilitacji@solanki.pl