blog facebook kontakt

Aktualności

Kosmetyki marki „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław już w sprzedaży!

„Solanki” Uzdrowisko Inowrocław wydało własną linię kosmetyków. Są one produkowane na bazie naturalnej inowrocławskiej wody solankowej.

Dobroczynne właściwości inowrocławskiej wody solankowej znane są nie tylko inowrocławianom, ale i kuracjuszom przyjeżdżającym tutaj tłumnie z całej Polski. Bazując więc na tym, co najlepsze „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław wydało własną linię kosmetyków. Znajdują się wśród nich krem do twarzy, balsam, szampon, żel. Wszystkie w składzie zawierają naturalną solankę pozyskiwaną z uzdrowiskowego źródła. Dzięki temu kurację solankową rozpoczętą w „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław można kontynuować w domu.

Pod marką własną wyprodukowano też serum borowinowe do rąk i stóp. Unikalne lecznicze właściwości naturalnej solanki i borowiny mają zbawienny wpływ na skórę twarzy i ciała. Kosmetyki pielęgnują, nawilżają i regenerują.

- Wszystkich zainteresowanych kosmetykami stworzonymi na bazie naturalnych surowców gorąco zachęcamy do wypróbowania linii „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Kosmetyki zostały stworzone z myślą o osobach potrzebujących intensywnej i naturalnej pielęgnacji włosów, ciała i twarzy – mówi Robert Rychwicki, który zainicjował stworzenie marki kosmetyków „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

Linia kosmetyków dostępna jest w sprzedaży w Sanatorium Kujawiak przy al. Sienkiewicza 50 oraz Sklepie Zdrojowym znajdującym się za rzeźbą Pawia w Parku Solankowym. Więcej informacji pod numerem tel. 52 35 63 229.