blog facebook kontakt

Aktualności

Zniewalaj brwiami razem z "Solankami"

Chcesz cieszyć się doskonałym i naturalnym wyglądem swoich brwi? Skuś się na micropigmentację (microblading), czyli makijaż permanentny brwi metodą piórkową. Z nowości skorzystasz w Gabinecie Kosmetycznym „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu.

Idealne brwi, to marzenie wielu kobiet. Ich codzienne malowanie zajmuje przeciętnej kobiecie kilka minut. Gdy zrobimy to niesymetrycznie z pewnością nie dodamy sobie uroku. Jeśli brakuje Tobie cierpliwości i wprawy, a chcesz olśniewać pięknymi brwiami odwiedź Gabinet Kosmetyczny w „Solanki” Medical SPA przy ul. Wilkońskiego 23 w Inowrocławiu. Od września skorzystasz tu z makijażu permanentnego o nazwie micropigmentacja (microblading).

Metoda pozwala na szczegółową i precyzyjną rekonstrukcję brwi. Każdy włosek modelowany jest z osobna. Pozwala to uzyskać brwi, które do złudzenia przypominają te naturalne. Dzięki temu łuki brwiowe będą dodawać Ci subtelnego uroku i podkreślą Twoją urodę. W porównaniu do tradycyjnego makijażu permamentego, microblading wypada dużo korzystniej. Efekt nie jest za mocny, zabieg trwa krócej, ponadto metoda piórkowa ogranicza też odczuwalność bólu i co najważniejsze podczas wykonywania zabiegu mikropigmentacji troszczymy się o każdy włosek oddzielnie, a efekt utrzymuje się ponad rok. Wszystko zależy od rodzaju cery. Osoby o suchej skórze z efektów będą cieszyć się dłużej niż te o cerze tłustej.

Chcesz zawsze wyglądać pięknie? Chcesz na dłuższy czas nadać swoim brwiom naturalny wygląd? Chcesz skorygować kształt swoich brwi? Chcesz by Twoje brwi były perfekcyjne? Nie chcesz denerwować się przed lustrem i tracić czasu na poranny makijaż? Już teraz zapisz się na zabieg micropigmentacji. Czekamy pod numerem telefonu 506 387 259 lub 52 35 63 198 oraz adresem mailowym recepcjamedical@solanki.pl.