opinie blog facebook kontakt

Menu

Aktualności

Sylwester 2019 w Inowrocławiu. Zapraszamy na bal w Zakładzie Przyrodoleczniczym

Szukasz niezwykłego miejsca na sylwester w Inowrocławiu? Wybierz lokalizację w samym sercu Parku Solankowego, to tutaj mieści się Zakład Przyrodoleczniczy ze stylową salą bankietową.

Nowy 2020 rok warto powitać hucznie. Jeśli jeszcze nie wiesz gdzie w tym roku spędzić sylwestra w Inowrocławiu wybierz niezwykłą imprezę sylwestrową organizowaną w Zakładzie Przyrodoleczniczym zlokalizowanym w Parku Solankowym.


Wyśmienite menu, porywająca do tańca muzyka, stylowe wnętrze, to tylko niektóre atuty Balu Sylwestrowego organizowanego przez „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław. Szampańska zabawa odbędzie się w tym wnętrzu po raz kolejny.


- Długoletnie doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych pozwala nam na urządzenie Balu Sylwestrowego na wysokim poziomie. Dbając o doskonały wygląd, smak i wykwintność serwowanych dań, dokładając wszelkich starań w kwestii stylowego wystroju sali i eleganckiej dekoracji stołów, zapewniając profesjonalną obsługę kelnerską tworzymy niezwykłą atmosferę każdej imprezy – mówi Bartosz Siwiński, kierownik działu gastronomii „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.


Sylwester 2019 w Zakładzie Przyrodoleczniczym uświetni muzyka grana na żywo, a goście zasiadać będą przy okrągłych stołach.W poprzednich latach impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego już teraz zaznaczamy iż liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacje miejsc na jedyny w swoim rodzaju Sylwester w Inowrocławiu dokonywane są pod numerem telefonu: 52 35 63 283.


[12.08.2019 r. P.]